MENU

Sizden Gelenler

Sizin için hazırladığımız, Sizden Gelenler Gelin Aksesuarları bölümü,  gelin askıları, dugun askilari, gelin damat askıları, isme özel askılar size özel nikah şekerleri ve kına aksesuarları ve sabahlıklar ve gelin terlikleri çesit çeşit  diğer ürünlerimiz sizin çektiğiniz resimlerinizle bu bölümümüzde. Evlilik hazırlıklarına girişmiş çiftlerimiz için bu sayfalarımızda gelinlerimizden gelen resimler ile ürünlerimizin nasıl kullanıldığını rahatlıkla görebilir ve tarzınıza modaya uygun size de fikir verecek evlenmiş çiftlerimizden örnekler seçebilirsiniz.

Sizden gelenler sayfamızda bize e-mail veya mesaj olarak veya sosyal medya üzerinden göndereceğiniz resimlerinizi paylaşıyoruz. Sizi de bekliyoruz.

Kullanmış olduğunuz ürünlerimiz sayfamızda yayınlansın isterseniz lütfen bize aşağıdaki email adresinden resimlerinizi gönderebilirsiniz. Resim boyutlarınızın yüksek çözünürlükte olmasına dikkat ediniz.

Bütün çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar.

Email: didem@didosh.com

Whatsapp: +90-532-345-4610

Instagram: didosh_tasarim

 

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım