MENU

Sipariş ve Teslimat

Fiyatlar

Sipariş icin modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürün içinde sunulan badem şekerlerinin sayısı ürünün fiyatına artı ya da eksi olarak yansıyacaktır. Farklı şekerlemeler istendiği takdirde ürünün fiyatında yine değişiklik olacaktır.

Sunum Aksesuarları

Talep ettiğiniz modele göre en uygun aksesuarı seçmenizde size yardımcı olabiliriz. Örneğin sopalı ürünleri ve kese modellerini sepetlerde sunabilirsiniz. Sunumunuz bittikten sonra aksesuarları yine çocuğunuzun odasında çeşitli amaçlarla değerlendirebilirsiniz.

Şeker ve Çikolata

Şekerlerimiz “Melodi” marka olup, iri boy mat veya parlak, içi çikolata dolgulu badem şekerleridir.Tüm modellerimizin içerisine istediğiniz sayıda ve renkte şeker kullanılabilir. Altın ve gümüş şekerler diğer renkteki şekerlere nazaran daha pahalıdır ve ürününüzün fiyatını etkileyecektir. Badem şekeri haricinde isteğiniz doğrultusunda lokum, bonibon, lolipop vs. gibi farklı türde şekerlemelerde kullanılabilir. Badem şekerlerimizin raf ömrü 1 yıldır. Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde bile şekerleriniz özel gününüzden 1 ay önce taze olarak temin edilir.

Teslimat Süresi

Sipariş süresi vereceğiniz siparişin işçiliği ve adedine göre değişiyor olsa da ortalama iki haftadır. Bazı modellerin stok sayıları sınırlıdır. Bu yüzden bu modelleri temin etmek diğerlerine nazaran daha uzun sürebilir. Riske girmemek adına minimum bir ay önceden siparişinizi bildirmeniz daha uygun olacaktır. Erken rezervasyon gönlünüzdeki ürünü yaptırabilmeniz için oldukça önemlidir. Sezon ortası gelen bir siparişte yoğunluktan dolayı malzeme stoklarında sorunlar yaşanabilir.

Türkiye’nin her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz. Bu gönderimi yaparken, yaşadığınız bölgede varolan kargo şirketine göre gönderim yapmaya özen gösteriyoruz. Sürat kargo ile yapılan anlaşma sonucunda ürünlerinizi çok daha indirimli olarak gönderebilmekteyiz. Ürünlerinizin zarar görmemesi için gereken her tür tedbiri alıyor, uygun bir şekilde paketleme yapıyoruz. Bunun dışında kargo firması tarafından verilen herhangi bir zarardan sorumlu olmadığımızı bildiririz. Bu sebeple kargonuzu teslim aldığınızda kontrol edip zararı o anda tespit etmeniz önemlidir. Kargo varış süresi, kargoya verildikten sonra 1-2 iş günüdür. Kargo ücretini, kargonuzu teslim alırken kargo görevlisine ödeyebilirsiniz. Yurtdışı için PTT kargo kullanılmaktadır. Fiyatlar kargonun büyüklüğüne, ağırlığına ve gideceği şehre göre değişmektedir.

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım