MENU

Sipariş ve Teslimat

Sipariş

Siparişleriniz için seçtiğiniz modelleri ister whatsapp ile, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teslimat Süresi

Sipariş süresi vereceğiniz siparişin özelliklerine göre değişiyor olsa da, askılar için 2 hafta, sabahlıklar için ortalama 3 hafta gerekmektedir. Yaz döneminde bu süreler değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu modelleri temin etmek diğerlerine nazaran daha uzun sürebilir.

Türkiye’nin her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz. Bu gönderimi yaparken, yaşadığınız bölgede varolan kargo şirketine göre gönderim yapmaya özen gösteriyoruz. Yurtiçi kargo ile yapılan anlaşma sonucunda ürünlerinizi çok daha indirimli olarak gönderebilmekteyiz. Ürünlerinizin zarar görmemesi için gereken her tür tedbiri alıyor, uygun bir şekilde paketleme yapıyoruz. Bunun dışında kargo firması tarafından verilen herhangi bir zarardan sorumlu olmadığımızı bildiririz. Bu sebeple kargonuzu teslim aldığınızda kontrol edip zararı o anda tespit etmeniz önemlidir. Kargo varış süresi, kargoya verildikten sonra 1-2 iş günüdür. Kargo ücretini, kargonuzu teslim alırken kargo görevlisine ödeyebilirsiniz. Yurtdışı için PTT kargo kullanılmaktadır. Fiyatlar kargonun büyüklüğüne, ağırlığına ve gideceği şehre göre değişmektedir.

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım