MENU

Sahne Arkası

El yapimi sanat eserleri yaratmak uzerine el becerilerimin olduğunu fark ettiğim ilk yıllar lise yıllarımdı. Vitray çalışmaları ile başlayan sanat maceram Gazi Üniversitesini kazanmam ile uzun bir soluk aldı.

Tam olarak ne yapmak istediğimi buluncaya kadar uzun yollar kat ettim; etamin tablolar işledim, halılarımın altını, yaptığım puzzlelar ile doldurdum, rengârenk atkılar ördüm, çeşit çeşit ahşaplar boyadım; ama hep birşeyler eksikti. Birgün hamile bir arkadaşımın, bebeği için değişik fikirler üretmemi istemesi ile birden yıllardır içimde sakladığım birikim su yüzüne çıktı. Bunu izleyen bir düğüne yaptığım nikah şekerleri nden sonra arkadaş çevresi ile yürütülen bu süreç birden tanımadığım insanlara hatta şehirler arasına yayılmaya başladı. Sonunda öyle bir zaman geldi ki aynı anda iki işte birden çalışır hale geldim ve bu durum beni bir karar vermeye zorladı. Uzun yıllar insan kaynakları uzmanı olarak çalıştığım işimden ayrıldım. Seçimimi, zevk aldığım, beni tatmin eden, yaratıcılığımı kullandığım bu iş üzerine yaptım. Şimdi ise bu tatmini sizlerin yani anne adaylarımızın ve evlenecek çiftlerimizin yüzünde, gülümsemesinde görüyorum ve doğru seçim yaptığımı her gün bir kez daha anlıyorum.

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak farklı alternatiflerimizle size özel hazırlayacağımız tüm ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Didem İlter Coskuner

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım