MENU

Aksesuarlar

Nişan, nikah, düğün gününüz ve kına geceniz için kullanabileceğiniz çeşit çeşit aksesuarlar, saten bornozlar, saten kimono bornoz çeşitleri, saten sabahlıklar, tüylü yelpazeler, nikah kalemi, topuklu-topuksuz terlikler, süslü terlikler, damat terliği, gelin damat kadehleri, arayıp da bulamayacagınız tüm gelin damat, düğün ve kına ile ilgili aksesuarlar.

Sayfamızda tamamen kişiye özel tasarımlarımızla yardımınızdayız. Sayfamızda göremediğiniz veya aklınızda olan bir kavramı bizi arayıp bizimle paylaşın, size örnek yapıp geri dönelim. Ürünlerimiz tamamıyle el işçiliğidir, özenle hazırlanır ve paketlenir. Sıradan olmayan, zarif ve modaya uygun yenilikçi ve kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlar  ile ürünleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılır.

(Türkiye içinde kargo firmalarını kullanıyoruz, çoğunlukla kargoya verildiği günün ertesinde ürün elinizde olmakta. Yurt dışında ise PTT kargo ile gönderiyoruz. Şu ana kadar teslimatlarımızda hiçbir aksama olmamıştır, güvenilir şekilde size ulaşır, süre olarak gideceği ülkeye bağlı olmakla birlikte 7-14 gün ortalama teslimat süresi vardır).

Telefon veya whatsapp’dan +90-532-345-4610

veya

Instagram: didosh_tasarim

Facebook: didosh tasarim

Çiftlerimize şimdiden bol şanslar ve mutluluklar diliyoruz.

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım