MENU

İsimli Askılar

Gelin damat askıları, İsimli tarihli askılar veya Düğün askıları. Nasıl söylerseniz söyleyin isminizin en zarif, temiz ve kaliteli yazımı için sayfamıza hoşgeldiniz. Bir askı düşünün ki sevdiğiniz kişi ile o anı paylaştığınız fotoğraf çekimlerinde olacak ve dolabınızda karşınıza çıkınca veya çerçeveletip astığınızda hep o güzel anılarınızı canlı tutacak. Askılarımız sıradan askılar değildir, kolayca eğilmez, kırılgan değildir. Metal yazı paslanmazdır ve asla kararma yapmaz. Ömür boyunca sizinle kalır. Ahşap fırın cilalı boyalıdır ve en kaliteli dayanıklı ahşaptan özenle imal ettirilmiştir. Üzerine istediğiniz şekilde, sayfamızda da örneklerini görebileceğiniz gibi çeşitli şekilde süslemeler yapılır. Tamamiyle (custom made) kişiye özeldir. Sizden gelenler bölümümüze bakmanızı da tavsiye ederiz. Çiftlerimize şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım