MENU

Aksesuarlar

Nişan, nikah, düğün gününüz ve kına geceniz için kullanabileceğiniz çeşit çeşit aksesuarlar, saten bornozlar, saten kimono bornoz çeşitleri, saten sabahlıklar, nedime bilekliği, ponpon taçlar, takı kurdelası, marakaslar, güllü duvaklar, metal tefler, ahşap tefler, deri tefler, deri zilli tefler, kağıt tefler, plastik tefler, kağıt terlikler, pamuklu terlikler, süslü terlikler, yaka çiçeği, kadehler, ispanyol duvak, kına kemeri, pasta çatalları, gelin bandı, mumlar, el mumu, kına tepsisi, duvak ceşitleri, kına gecesi pankartları, pullu gümüş halay mendilleri, incili veya papatyalı, güllü nedime tacları, arayıp da bulamayacagınız tüm gelin damat, düğün ve kına aksesuarları ve fazlası en kaliteli tek tek özenle el işçiliği olan ürünler sayfamızda.

Instagram: didosh_tasarim

Facebook: didosh tasarim

Arayın size özel bir ürününüz varsa veya kafanızda şekillendirdiğiniz bir ürünü istediğiniz gibi yapalım. Uygun fiyatlarda en kaliteli düğün ve kına aksesuarları icin tek adres.

Sahne Arkası

En mutlu gününüzü sevdiklerinize hatırlatacak, o güzel anları gülümseyerek anmalarını sağlayacak bebek ve nikâh şekerlerimizle, dekoratif ürünlerimizle, farklı sunum alternatiflerimizle, yaratıcı hediye seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Teslimat

Modellerin kodlarını, renk seçeneğini ve kaç adet düşündüğünüzü ister telefonla, ister e-mail yolu ile bildirerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerine, karşı ödemeli olarak sipariş gönderebilmekteyiz.

© 2010 - 2016 Didosh Tasarım